Hizmetlerimiz

Başer İnşaat

Proje Tasarım ve Uygulama

Size Özgü proje tasarımları, mimarlık ve mühendislik hizmetleri ile yapı ruhsatlandırma takibi özenle yapılır.

Tasarım ve proje yönetim deneyimimiz ile projenin erken evrelerinde işveren ve tasarım ekipleri ile koordineli olarak çalışılmaya başlanması projeye teknik anlamda artı değer kazandırır. Projenin ilk geliştirme etabında proje bütçesi, kapsam ve iş programının kontrol edilmesi ve süreç içerisinde izlenmesi oluşabilecek sapmaları engeller.

Bu etapta hedefimiz koordinasyon toplantıları ile tasarım ekibinin işveren ihtiyaç ve talepleri (mekan, fonksiyon,nitelikler, iş kalitesi), toplam bütçe ve iş programına uygun olarak çalışmalarını sürdürdüğünün izlenmesi ve sürecin sürekli yönetilmesidir. Bu süreç zarfında malzemeler, sistemler, ekipmanlar ve uygulama detayları süre ve bütçe tasarrufu açısından sürekli değerlendirilir.

Başer İnşaat

Müteahhitlik Hizmetleri

Türkiye’ de müteahhitlik hizmetleri denilince akla sadece bina yapmak geliyor. Aslında işin daha derin bir boyutu var. Müteahhitlik birçok alanın birleştiği ve çok kapsamlı bir iştir. Müteahhitler bir bina yapılırken malzeme, iş gücü, inşaat ekipmanı ve hizmet sağlamakla yükümlülerdir. Aynı zamanda binanın yapılan anlaşmaya göre belirtilen sürede ve şartlarda tamamlanması da müteahhittin sorumluluğundadır.

Malzeme seçimini uygun yönetmeliklere göre yaparak, müşterilerin güvenliğini her zaman ön planda tutmaları gerekmektedir. Son zamanlarda inşaat sektöründe yaşanan gelişmelerle inşaat malzemeleri konusunda sıkı önlemler ve kurallar ortaya konulmuştur. Bu gelişme insanların güvenliğini sağlamak için oldukça önemli bir adımdır. Başer İnşaat tüm bu kurallara uygun göstermektedir.

Başer İnşaat

Kat Karşılığı inşaat Hizmetleri

Kat karşılığı inşaat hizmetleri ya da diğer bilinen adıyla arsa karşılığı inşaat hizmetleri, kentsel dönüşüm sürecinin artmasıyla oldukça yaygın bir hale gelmiştir. Başer İnşaat olarak kat karşılığı inşaat hizmetleri ile size yardımcı olmak için buradayız.

Arsa karşılığı inşaat hizmetindeyse, arsa payının bir bölümü inşaat şirketine verilerek, müşterilere bu payın kat karşılığı verilir. Arsa karşılığında yıkım işlemi olmayacağı için binanın olduğu duruma göre inşaatın tamamlanması daha kısa sürebilir. Arsa karşılığı veya kat karşılığı inşaat hizmetlerinde müşterinin arsasının veya binasının imar izni olması gerekir. Başer İnşaat kat karşılığı inşaat hizmetleri kapsamında arsa veya binanın imar izni olup olmadığını kontrol eder. Bu şekilde müşterilerin belediyelerde vakit kaybetmesine gerek kalmaz.

Kat karşılığı inşaat hizmetlerinde müşterinin arsası veya binası için inşaat projesi çizilir. Bu proje aşamasında en önemli konu müşteri memnuniyetidir. Yasal sınırlar çerçevesinde şirket ve müşteri arasında en ideal proje görüşmeleri yapılır. İnşaat projesi izin için sunulmadan önce mutlaka müşteriye gösterilerek onayı alınır. Evde yaşayacak kişiler müşteriler olduğu için onların beğenmediği bir proje yapmak düşünülemez. Başer İnşaat, müşteri odaklı politikası ile kat karşılığı inşaat hizmetlerinde tüm bu koşulları sağlamaktadır.

Başer İnşaat

Kentsel Dönüşüm Hizmetleri

Son zamanlarda inşaat sektörünün en fazla tercih edilen alanlarından biri de şüphesiz ki kentsel dönüşümdür. İnsanlar eski ve depreme dayanıksız binalarda oturma riskini almak istemediği için kentsel dönüşüm hizmetlerine başvurmaktadır. Ek olarak kentsel dönüşüme başvuran vatandaşlar için teşviklerin olması da inşaat sektörünün bu alanına olan talebi oldukça arttırmaktadır.

Kentsel dönüşümün diğer bir avantajı ise binanızın tüm altyapısının yenilenmesidir. Altyapınız yenilendiği zaman eski tesisatın yol açtığı problemler oldukça azalacaktır. Yenilenmiş binanız size problem yaratmayacağı için daha rahat ve huzurlu bir yaşama kavuşabilirsiniz. Kentsel dönüşüm yılların yükünü taşıyan eski binaların yeni yönetmeliklere uygun bir şekilde depreme karşı dayanıklı hale getirilmesidir. Kentsel dönüşümde yeni inşaat teknolojileri ve malzemeleri uygulandığı için binalarınız eskisinden çok daha iyi bir duruma kavuşacaktır.

Malzeme seçimini uygun yönetmeliklere göre yaparak, müşterilerin güvenliğini her zaman ön planda tutmaları gerekmektedir. Son zamanlarda inşaat sektöründe yaşanan gelişmelerle inşaat malzemeleri konusunda sıkı önlemler ve kurallar ortaya konulmuştur. Bu gelişme insanların güvenliğini sağlamak için oldukça önemli bir adımdır. Başer İnşaat tüm bu kurallara uygun göstermektedir.

Başer İnşaat

Tadilat ve Onarım Hizmetleri

Kat karşılığı inşaat hizmetleri ya da diğer bilinen adıyla arsa karşılığı inşaat hizmetleri, kentsel dönüşüm sürecinin artmasıyla oldukça yaygın bir hale gelmiştir. Şişmanoğlu İnşaat olarak kat karşılığı inşaat hizmetleri ile size yardımcı olmak için buradayız.

Arsa karşılığı inşaat hizmetindeyse, arsa payının bir bölümü inşaat şirketine verilerek, müşterilere bu payın kat karşılığı verilir. Arsa karşılığında yıkım işlemi olmayacağı için binanın olduğu duruma göre inşaatın tamamlanması daha kısa sürebilir. Arsa karşılığı veya kat karşılığı inşaat hizmetlerinde müşterinin arsasının veya binasının imar izni olması gerekir. Şişmanoğlu İnşaat kat karşılığı inşaat hizmetleri kapsamında arsa veya binanın imar izni olup olmadığını kontrol eder. Bu şekilde müşterilerin belediyelerde vakit kaybetmesine gerek kalmaz.

Kat karşılığı inşaat hizmetlerinde müşterinin arsası veya binası için inşaat projesi çizilir. Bu proje aşamasında en önemli konu müşteri memnuniyetidir. Yasal sınırlar çerçevesinde şirket ve müşteri arasında en ideal proje görüşmeleri yapılır. İnşaat projesi izin için sunulmadan önce mutlaka müşteriye gösterilerek onayı alınır. Evde yaşayacak kişiler müşteriler olduğu için onların beğenmediği bir proje yapmak düşünülemez. Şişmanoğlu İnşaat, müşteri odaklı politikası ile kat karşılığı inşaat hizmetlerinde tüm bu koşulları sağlamaktadır.

En güzel yatırım, geleceğe yapılan yatırımdır...

Küçücük vidayla başlayan hikâye, yıllar içerisinde yoğrula yoğrula on binlerin mutluluğuna dönüşüyor. 

Görüşmeye başla
1
Merhaba , yardımcı olmamı isterseniz buradayım ;)